Vše o On-line hře Dark Elf

Víznamní hráči


Zdeněk Pletka = Lord Pletron
(pletron@volny.cz)

autor hry, provozovatel, původní myšlenka

Ondřej Merta = Celegorn (celegorn@seznam.cz)

hlavní grafik hry, poradce, šéf Rady Starších

Kamil Kutina = Kamilos (Kamil.os@seznam.cz)

původní grafik hry, tvůrce původní mapy a stylu hry

Václav Kroupar = vkvkv (vkvkvk@post.cz)

programátor hromadných nákupů, poradce Javascript a DOT.Net

Jan Podloucký = Pixelmaster (pixelmaster@seznam.cz)

grafik ikonek domů a staveb všech ras, grafika některých hrdinů

Tomáš Hejl = Mowuki Sairon (char_t@seznam.cz)

šéfredaktor, šéfkomentátor, admin odkazů

František Fuka (fuka@fuxoft.cz)

autor úvodní melodie Dark Elfa

Natalia Vargova = Naginata (naty.v@atlas.cz)

hlavní správkyně hry, mazač mulťáků

Jiří Svoboda = Patton (jirissv@seznam.cz)

admin, mazač mulťáků

Jakub Procházka = Sayka (sayka@atlas.cz)

admin, mazač mulťáků

Robin Ambrož = Irsil (arcadeum@centrum.cz)

admin, mazač mulťáků

Petr Zelinka = zeli (petr.zelinka@seznam.cz)

původní admin, poradce vybalancování hry

František Varga = Yakushi (franta.v@atlas.cz)

pokladník - vyplácí DE-kredity hráčům za reklamu

Vladan Kadlec = Balticus (balticus@volny.cz)

překladatel do angličtiny

Marek Zaťko = Sidonel (sidonel@gamesweb.sk)

překladatel hry do slovenštiny

 
Rozpracované Věci: Kvíz