Vše o On-line hře Dark Elf

Pro Nováčky

Tento článek je určen pro ty, kteří chtějí začít se hrou Dark Elf.

1. Zaregistrujte se na http://www.darkelf.cz/registrace.asp?user=375033&s=77. Nejdříve si vyberte ligu. Nejlepší je si na začátek dát ligu, které začíná název písmenem T. To je tréningová liga, která trvá jenom týden, ale zato na vás většinou nikdo neútočí. Potom si vyberte rasu za kterou chcete  hrát a oblast, ve které se budete na začátku hry nacházet. Jako rasu doporučuji skuruty a jako oblast Zemi Draka.

2. Alespoň trochu si pročtěte návod na http://www.darkelf.cz/napoveda/0/napoveda_darkelf.htm ,ale potom se podívejte na www.vikingsde.wgz.cz, v tématech si najděte rasu, za kterou hrajete a pozorně si návod přečtěte. Až návod za vaší rasu ÚPLNĚ CELÝ přečtete, tak podle něho odehrajte první tři nebo čtyři dny. Když se v návodu zmiňují o tom, že si máte sílu neutrálky vypočítat, myslí tím, že se máte podívat na http://acoose.wz.cz/neutralky.html, zadat sílu neutrálky, den a obranný bonus. Vyjde vám obrana neutrálky.

3. Po odehrání prvních tří nebo čtyř dnů podle návodu, byste měli být schopni odehrát celou vaší ligu. Pokud se ještě nebudete cítit na to, že byste mohli normálně hrát, zopakujte si znovu tréningovou ligu. Až se budete cítit jako dobrý hráč, vyberte si rasu, za kterou chcete hrát a hrajte s ní pořád. Můžete vymýšlet nové taktiky atd.

4. Také je možnost si koupit / kupovat DE kredity, za které si můžete koupit hrdinu a další věci. Jestli si DE kredity nemůžete koupit, můžete je vyhrát za bannery nebo za reklamu. Jak vyhrát DE kredity za reklamu na vašich stránkách, je v DE dobře popsáno na http://www.darkelf.cz/sluzby/reklama_credity0.htm. Za bannery je to složitější. Když dáte www.darkelf.cz, tak se vám nahoře ukáže banner. Kliknete na něj a nahoře v okénku, které ukazuje na jaké stránce jste (např. www.czechcomputer.cz/DE=12356767) by se vám mělo ukázat DE=123456. Čísla můžou být různá. Zkopírujte čísla a dejte je do rámečku uprostřed stránky na http://www.darkelf.cz/sluzby/winning_de_credits.asp. Ukáže se vám buď: gratulujeme, vyhrál jste např. 0,3 DE kreditů a nebo Nic jste nevyhrál. Takto soutěžit ůžete jenom 1krát denně.

Pokud nebudete něco chápat, kontaktujte mě buď na ondrej77@volny.cz nebo poštou v DE napište Netopejrovi nebo Netopejrovi II.

 
Rozpracované Věci: Kvíz